Kırklareli Playstation Tamiri

kirklareli-playstation-tamiri

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de en çok satışı yapılan oyun konsolu markası olan Playstation konsolları için tamir hizmetine olan ihtiyaç artmaktadır.

Servisimiz bünyesinde playstation konsolların daha çok uzun süre hizmet sunamasın yönelik sunduğumuz playstation tamiri  hizmetimiz ile uygun fiyatlarla her türlü tamir hizmeti sağlanmaktadır. Servisimiz tarafından garantili şekilde gerçekleştirilen bu hizmet ilk olma niteliğindedir. Servisimize ülkemizin her noktasından göndermiş olduğunuz tüm playstation modelleri tamiratı gerçekleştirildikten sonra oyun verimliliğini ve problemin tamamı ile ortanda kalkıp kalmadığını anlamak için çeşitli testlerden sonra adreslere yollanmaktadır. Garanti sunduğumuz hizmetler ile ilgili sorunlarda asla herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.

En Son Donanımlarla Playstation Tamir Hizmetleri
Playstation tamiri  hizmeti sunan kaliteli ve müşteri memnuniyetini en süt seviyede tutmak için teknolojik anlamda en iyi ve yeterli donanımlarla tamir hizmeti sunmaktadır. Servisimiz kalite ve profesyonellikten hiçbir suretle taviz vermemektedir. Buna rağmen servis hizmet fiyatlarımız sektördeki en uygun seviyelerde gerçekleşmektedir. 

Playstation tamiri  hizmeti sunan servisimizin hizmet çeşitliliği ve hangi hizmetin hangi bedelle yapıldığı konusunda en güncel bilgilere 0212 278 02 70 veya 0532 305 62 82 numaralı iletişim hatlarımızdan mesai saatleri içerisinde öğrenebilirsiniz. Servisimizin resmi internet sitesi olan https://ps4tamiri.com internet sitesinde sunduğumuz tüm hizmetler ile ilgili bilgiler, görseller ve firmamızın yazıları en güncel şekilde yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir