PS4 Anakart Tamiri

ps4-anakart-tamiri

PS4 Anakart Tamiri

Playstation cihazları son teknoloji ürünlerinden bir tanesi olurken, en hassas teknoloji ürünleri olduğunu da hatırlatalım. En ufak darbe ya da sarsılma Playstation cihazına zarar verirken, mavi ışık hatası, görüntü gelmemesi, fan, soket ve anakart gibi arızalar meydana gelebilir. Türkiye’de özellikle PS4 anakart tamiri yapabilen servis sayısı az olurken, 2 yıla kadar garanti servis hizmetimiz sayesinde profesyonel destek alabilirsiniz.

PS4 anakart tamiri yaptırırken mutlaka güvenilir, kaliteli ve işinde uzman firmalar ile çalışmanız gerekiyor. PS3 ve PS4 cihazlarının tamir ve onarım hizmetini 6 yıldan fazla güvenilir ve kaliteli bir şekilde kullanıcılarımıza ücretsiz kargo hizmeti ile beraber sunarken, Türkiye’nin en iyisi olduğumuzu kanıtlamaktayız.

PS4 anakart tamiri işlemi kısa sürede etkili bir şekilde gerçekleştirilirken, fiyat ve detaylarını müşteri hizmetlerimizden talep edebilirsiniz. Türkiye’de en uzun Playstation garanti servisi sunan tek firma olurken, tamir ve servis konusunda uzman ekiplerimiz en iyi hizmeti sunmaktadır. Özellikle anakart çok önemli bir parça olurken, tamir konusunda mutlaka uzmandan yardım almanız Playstation cihazınız için daha iyi olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir