PS4 HDMI TAMİRİ

ps4-hdmı-tamir

PS4 HDMI TAMİRİ

Ses ve görüntü bağlantısında büyük rol olan HDMI, PS3 ve PS4 cihazlarda en hassas parçalardan bir tanesidir. Zamanla aşınan HDMI kabloları çalışmaz duruma gelebilirken, Playstation cihazlarınızda eğer ses ve görüntü hakkında şikâyetiniz var ise mutlaka PS4 HDMI tamiri ve bakımı yaptırmanız gerekiyor. PS4 hdmi soket tamiri işlemini mutlaka uzman ekiplere yaptırmanız gerekiyor. Aksi halde cihazınız daha fazla zarar görebilir.

PS4 hdmi tamiri konusunda profesyonel ekibimiz kaliteli bir şekilde hizmet verirken, arıza tespitleri için ücretsiz hizmet alabilirsiniz. PS4 hdmi soket tamiri ile cihazınızın ses ve görüntü kalitesi eskisinden daha iyi olacağı gibi genelde büyük hasarlı HDMI kablolarını tamir etmek yerine yenisini almak daha az masraflıdır. PS3 ve PS4 cihazlarında HDMI şikâyetiniz var ise bizlere 7 gün 24 saat müşteri destek hattından ulaşabilir, fiyat ve diğer detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

PS4 hdmi soket tamiri dâhil tüm servis hizmetlerimiz konusunda 2 yıla kadar garanti sunarken, Türkiye’nin 81 iline hizmet verdiğimizi ve Türkiye’nin en uzun Playstation garanti servisine sahip olduğumuzu belirtmek isteriz. PS4 hdmi tamiri için adresinizden cihazınızı ücretsiz kargo hizmetiyle alıyor, aynı şekilde adresinize ücretsiz kargoyla güvenli bir şekilde gönderiyoruz. Kaliteli hizmetten yararlanmak ve eğlencenizin yarım kalmasını istemiyorsanız firmamızdan destek alabilirsiniz. İrtibat bilgilerimizden bizlere istediğiniz zaman ulaşabilir, merak ettiğiniz Playstation servisi konusunda tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir