Beylikdüzü PS4 Kol Tamiri

beylikdüzü-ps4-kol-tamiri

Beylikdüzü PS4 Kol Tamiri

Beylikdüzü PS4 kol tamiri olarak müşterilerimize Playstation kol tamiri dâhil onlarca arızalarında kaliteli bir şekilde uzman ekiplerimiz ile hizmet veriyoruz. Türkiye’nin Playstation servisi konusunda lider konumunda olan firmamız 7 gün 24 saat hızlı ve kaliteli bir şekilde 6 yıldan fazladır hizmet vermeye devam ediyor. Türkiye’nin 81 ilinden ücretsiz kargo hizmetimiz ile cihazlarınızı tamir ettirebilir ve 2 yıla kadar garanti servis fırsatından da yararlanabilirsiniz.

Playstation tamiri sayesinde eğlenceniz yarım kalmayacağı gibi uzman kalitede alacağınız destek sayesinde cihazlarınız 2 yıllık garanti çerçevesinde olacaktır. Beylikdüzü PS4 kol tamiri ayrıcalığını yaşamak uygun fiyatta olurken, ayrıca ücretsiz arıza tespiti sayesinde cihazlarınızı ücretsiz bir şekilde arızalarını tespit ediyor, buna göre nasıl onarım yapacağı hakkında daha detaylı bilgileniyoruz.

Beylikdüzü PS4 kol tamiri ile cihazlarınız çok daha güçlü, hızlı ve kaliteli olurken, Türkiye’nin en uzun servis garanti hizmetinden yararlanacaksınız. Playstation servisi konusunda alacağınız hizmeti Türkiye’nin başka yerinden bulamayacağınız gibi Avrupa standartlarında onarım yapan profesyonel ekibimiz sayesinde PS4 ve PS3 cihazlarınız ilk günkü gibi çalışacaktır. Fiyat ve hizmet hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir