İstanbul PS4 Kol Tamiri

istanbul-ps4-kol-tamiri

İstanbul PS4 Kol Tamiri

Playstation cihazlarında meydana gelen arızalar kullanıcıları üzerken, buna karşılık olarak firma genelde uzun dönemli garanti sağlamaktadır. Ancak çoğu zaman garanti kapsamı dışında gerçekleşen mavi ışık, görüntü gelmeme sorunu, CD soket sorunu, kol, fan ve daha birçok arızalar meydana gelebilmektedir. Bu arızaları ve İstanbul PS4 kol tamiri olan profesyonel firmamıza 7 gün 24 saat danışarak gerekli yardımı alabilirsiniz.

İstanbul PS4 kol tamiri olarak müşterilerimize ücretsiz kargo hizmeti sunarken bu hizmeti tüm Türkiye’de veriyoruz. Arıza tespitlerini de ücretsiz yaparak cihazlarınızdaki sorunları ve arızaları tespit ediyor, gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz. PS3 ve PS4 cihazlarınızda oluşan tüm arızaları onarabilen uzman çalışanlarımız ile 6 yıldan fazla Türkiye’nin en iyisi olarak hizmet vermekteyiz.

İstanbul PS4 kol tamiri olarak 2 yıla kadar garanti hizmeti veren firmamızda göreceğiniz üzere Türkiye’nin en uzun garanti hizmetini sağlıyoruz. PS3 ve PS4 cihazlarınızı onararak eğlencenizin yarım kalmamasını sağlıyor, siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir