PS4 Kol Tamiri İzmir

izmir-ps4-kol-tamiri

PS4 Kol Tamiri İzmir

PS4 kol tamiri İzmir firmamız Türkiye’nin bir numaralı Playstation tamir hizmeti vermektedir. PS4 ve PS3 cihazlarınızda bulunan tüm arızaları kısa sürede profesyonel ekiplerimiz Avrupa standartlarında onarırken mavi ışık, kol tamiri, görüntü sorunu, fan, kasa, CD giriş yeri gibi birçok arızaları onarmaktayız. 2 yıla kadar garanti imkânı veren firmamız sayesinde cihazlarınız 2 yıllık garanti kapsamına içine girecektir.

Oyun yükleme ve Playstation kırma gibi birçok hizmeti de bünyesinde barındıran firmamız, 6 yıldan fazla sektörde lider konumda tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Ayrıca cihazlarınızın arıza tespitlerini ücretsiz sunan PS4 kol tamiri İzmir, müşterilerin adresinden ücretsiz kargo ile alıyor, aynı şekilde ücretsiz kargo ile adresinize güvenle gönderiyoruz. Bu hizmetleri yalnızca biz sunduğumuz gibi yıllardır Playstation servisi konusunda lideriz.

PS4 kol tamiri İzmir firmamız müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet sunarken, uygun fiyata yüksek kalite hizmeti veriyoruz. Kısa sürede onarılan cihazlarınız sayesinde eğlencenizin yarım kalmasını istemiyor, siz değerli müşterilerimize ayrıca 2 yıla kadar garanti servis hizmeti sunuyoruz. Hepsi ve daha fazlası için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir