PS4 Kol Tamiri Kadıköy

kadıkoy-ps4-kol-tamiri

PS4 Kol Tamiri Kadıköy

Türkiye’nin garantili Playstation servisi hizmeti sunan PS4 kol tamiri Kadıköy, müşterilerine 6 yıldan fazla deneyimli ekibiyle profesyonel hizmet vermektedir. Türkiye’nin en uzun garanti hizmetini 2 yıla kadar garanti sunan firmamızda, cihazlarınız emin ellerde olurken 2 yıl boyunca normal garanti kapsamında olsanız da, olmasanız da firmamızdan bu hizmeti alabilirsiniz.

PS4 kol tamiri Kadıköy olarak müşterilerimize PS3 ve PS4 cihazlarında kaliteli hizmet sağlarken, 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermekteyiz. Playstation kol tamiri gibi birçok arızaları ücretsiz arıza tespiti ile tespit ederken, cihazlarınızı Türkiye’nin 81 ilinden ücretsiz kargo ile adresinizden alıyor, ücretsiz kargo ile adresinize gönderiyoruz. Eğlencenizin yarım kalmasını istemiyorsanız uzman kalitede sunduğumuz hizmetten yararlanabilirsiniz.

Mavi ışık, görüntü gelmemesi, Playstation logosunda takılma, fan, CD giriş ve çıkış gibi birçok arızaları kısa sürede Avrupa standartlarında onarak PS4 kol tamiri Kadıköy, siz değerli müşterilerimize özel uygun fiyatta hizmet vermektedir. Fiyat ve hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz 7 gün 24 saat bizlerle irtibat kurabilir, müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir