PS4 Kol Tamiri Ankara

ps4-kol-tamiri-ankara

PS4 Kol Tamiri Ankara

Ankara’nın en iyi Playstation servisi hizmetini veren PS4 kol tamiri Ankara, müşterilerine bütün PS4 ve PS3 cihazlarında görülen arızaları onarmaktadır. Playstation cihazlarında görüntü bozukluğu, görüntü gelmemesi, mavi ışık, kol arızası, fan ve daha onlarca arızaları onaran profesyonel ekip ile 2 yıla kadar garanti hizmetinden yararlanma fırsatı sadece müşterilerimize özeldir.

Avrupa standartlarına özel servis veren PS4 kol tamiri Ankara, Türkiye’nin 81 iline özel ücretsiz kargo hizmeti ile beraber hizmet vermektedir. Cihazlar uzman ellerde güvende olduğu gibi eğlencenizin yarım kalmaması için en kısa sürede onarımı gerçekleştiriyoruz. Ardından adresinize ücretsiz kargo ile güvenle gönderiyoruz. Ayrıca PS3 ve PS4 cihazlarını ücretsiz arıza tespiti sayesinde arızalarını öğrenirken detaylı bilgileri siz müşterilerimize aktardıktan sonra onayınıza göre onarım yapıyoruz.

PS4 kol tamiri Ankara kalitesini Türkiye’nin hiçbir yerinde göremeyeceğiniz gibi 6 yıldan fazla sektöründe Türkiye’nin bir numarası olmaya devam ediyoruz. Uygun fiyata kaliteli hizmet veren firmamızda tüm cihazları kısa sürede onardığımız gibi 7 gün 24 saat boyunca siz müşterilerimize özel destek vermeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir