PS4 Kol Yön Tuşları Çalışmıyor

ps4-kol-yon-tuslari-calismiyor

PS4 Kol Yön Tuşları Çalışmıyor

Hassas ve gelişmiş teknoloji ile üretilen Playstation, dünyanın en çok tercih edilen oyun konsoludur. Özellikle kablosuz oynayabileceğiniz Joystickler sayesinde kablo derdi olmadan oynama şansına sahipsiniz. Ancak bazı durumlarda arızalanan kollar yüzünden Playstation kol tamiri hizmeti almak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle Ps4 kol yön tuşları çalışmıyor diyorsanız bu konuda 6 yıldan fazla deneyimli firmamıza başvurarak uygun fiyata kaliteli hizmet alma fırsatından yararlanabilirsiniz.

Ps4 kol yön tuşları çalışmıyor sorunun cevabı kolların çok kullanılmış, darbe almış ya da cihazla bağlantısı zayıf olduğundan olabilmektedir. Uzman ekibimiz arıza tespitlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirirken siz değerli müşterilerimize özel olarak kısa sürede onarım yapıyor ve adreslerinize ücretsiz kargo hizmetimiz ile güvenli gönderim sağlıyoruz.

Ps4 kol yön tuşları çalışmıyor ise bu sorunlar dışında cevabı arıza tespitinde belirlenirken, müşterilerimize mutlaka gerekli bilgileri veriyoruz. Ayrıca sunduğumuz servise özel olarak 2 yıla kadar garanti servis hizmeti de sağlıyoruz. Fiyat ve hizmet kalitesi hakkında detaylı bilgi için irtibat bilgilerinden bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir