Karabük Playstation Tamiri

karabuk-playstation-tamiri

Karabük Playstation Tamiri

Dünya genelinden insanların oyun oynama konusunda daha istekli olmaları ile birlikte tüm playstation modelleri için ihtiyaç duyulan tamir hizmeti de artmaktadır.

Playstation tamiri  konusunda sahip olduğu tecrübeyi teknoloji ile en verimli bir şekilde bir araya getiren firmamız her türlü playstation oyun konsolu arızasına garantili ve hızlı çözümler sunmaktadır. Firmamız bu doğrultuda farklı fiziki ve yazılımsal playstation arızaları için farklı birimlerde ve Türkiye geneli için tamir hizmeti sunmaktadır.

Servisimiz bünyesinde gerçekleştirdiğimiz tüm tamir hizmetlerimiz firmamızın kendi garantisi kapsamında ve belgeli bir şekilde sunulmaktadır. Türkiye’nin her noktasında kargo ile konsollarınızı servisimize yollayabilirsiniz. Yolladığınız konsollarınızın takibini yine firmamız üzerinden istediğini zaman gerçekleştirebilirsiniz.

Garantili Playstation Tamir Hizmeti

Playstation tamiri  hizmeti sunan firmamız sunduğu tüm hizmetlerde uzun süreli ve belgeli bir garanti sunmaktadır. Tamir amacıyla kullandığımız tüm ürünler birinci sınıf ve garantili ürünlerdir. Ayrıca yazılım konusunda da olası tüm sorunlarda orijinal yazılımları garantili bir şekilde hizmetlerimizde kullanmaktayız.

Servisimiz Playstation tamiri konusunda ülkemizin en önde gelen servisleri arasında yer almaktadır. Sunduğumuz tamir hizmetleri ve fiyatları ile ilgili en güncel bilgileri 0212 278 02 70 veya 0532 305 62 82 numaralarımızdan sorunsuz ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Servisimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve diğer servis hizmetlerimiz hakkında bilgi edinmek için ise https://ps4tamiri.com internet sitemizi tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir