PS4 5.05 Jailbreak

ps4-jailbreak

PS4 5.05 Jailbreak

Playstation kırma işlemi uygulayanlar zaman zaman gelen güncellemeleri yapmak zorundadır. Bunun sebebi güncelleme ile gelen yeni oyunlar ve cihazın geride kalmaması için önemli olurken, bu konuda bilgi sahibi olmayanların mutlaka uzmandan destek almalarını öneririz. PS4 5.05 Jailbreak işlemi gerçekleştirirken orijinal olan OFW yazılımı ile beraber kurulması daha önemlidir. Firmamız 6 yıldan fazladır bu sektörde lider olurken, siz değerli müşterilerimize kısa sürede etkili hizmet vermekteyiz.

PS4 5.05 Jailbreak sayesinde istediğiniz oyunları yükleyip oynayabilirken orijinal oyun almanıza gerek kalmadan rahatlıkla bu oyunlardan yararlanabilirsiniz. PS4 5.05 oyun listesi sayesinde istediğiniz oyunları siz seçerken biz cihazlarınıza kaliteli ve güvenli bir şekilde yüklemesini gerçekleştiriyoruz. Playstation servisi konusunda 2 yıla kadar garanti dahi sağlarken, Türkiye’nin bütün bölgesine ücretsiz kargo servisimizle hizmet veriyoruz.

5.05 sürümü konusunda PS4 5.05 Jailbreak yapmak isteyen müşterilerimize kısa sürede hizmeti uzman ekiplerimiz tamamlamaktadır. Bununla beraber fiyat ve hizmetler konusunda detaylı bilgi almak isterseniz istediğiniz zaman müşteri hizmetlerimizi arayabilir ve detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir