PS4 5.05 Kırma

ps4-kirma

PS4 5.05 Kırma

Nihayet oyun severlerin ve değerli PS4 kullanıcılarının heyecanla beklediği haber gelmiş bulunmaktadır. Sonunda PS4 5.05 Kırma işlemi gelmiş ve biz sizler için bu işlemi uzman ekiplerimiz ile kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Uzman ve tecrübeli ekibimiz sizlere 7 gün 24 saat bu konuda destek verirken 2 yıla kadar garanti servis kapsamına da gireceğinizi unutmayın. Bu işlemin ardından rahatlıkla internet üzerinden indirdiğiniz oyunları oynayabileceksiniz.

Konsolunuzun modelinin ne olduğunun hiçbir önemi olmamaktadır. Burada önemli olan tek şey, konsolunuzun yazılım versiyonu yeter ki 5.05’in üstünde olmasın. Altında olanlar için PS4 5.05 kırma işlemini, 5.05 in altında olanlarda güncelleme yaparak yükselttikten sonra gerçekleştiriyoruz. Avrupa standartlarında Playstation servisi sunan profesyonel ekibimiz sayesinde cihazınızın emin ellerde olduğuna şüpheniz olmasın.

PS4 5.05 kırma işlemi için sitemiz üzerinden rahatlıkla bizlere ulaşabilirsiniz. Sitemizde ayrıca ihtiyacınız olan her türlü Playstation servisi hakkında bilgilere ve makalelere erişebilirsiniz. Kırma işlemini yaptırdığınızda konsolunuzun ayarlar sekmesine debug menüsü gelmiş olmaktadır. Bu menü sayesinde artık oyunlarınızı sorunsuzca yükleyebilir ya da bize yükletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir