PS4 5.05 OFW

ps4-ofw

PS4 5.05 OFW

CFW, Costume Firmware, Playstation cihazlarında korsan güncelleme yazılımı sağlarken, OFW ise Orginal Firmware olarak orijinal yazılım ve güncelleme sağlamaktadır. PS4 cihazlarınız için PS4 5.05 OFW ile güncelleme yapmanız daha sağlıklı olurken, yeni çıkan bu güncelleme ile Playstation cihazları kırık olanların yapması gereken işlemlerden bir tanesi olduğunu hatırlatalım.

PS4 5.05 OFW hizmetini uygun fiyata uzmanlar tarafından yapılmasını istiyorsanız 7 gün 24 saat kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Playstation servisi konusunda müşterilerimize 2 yıla kadar garanti servis hizmeti dahi verirken, Türkiye’nin Playstation sektöründe lider konumda olduğumuzu hatırlatalım. Uzman ekiplerimiz ile 6 yıldan fazla bu sektörde en kaliteli şekilde garantili servis sunarken, ücretsiz arıza tespiti ve ücretsiz kargo hizmetimiz ile müşterilerimizi ayrıca memnun etmeye devam ediyoruz.

Playstation cihazlarınıza istediğiniz oyunları yükletebileceğiniz gibi PS4 5.05 OFW yüklemesi sayesinde en güncel yazılıma sahip olacaksınız. Bu konu hakkında bilginiz yok ise internetten yüklemeniz cihazınıza virüs bulaştırabileceği gibi zarar verebilirsiniz. Bu konu hakkında 7 gün 24 saat uzmanlarımızdan destek alabileceğinizi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir