PS4 5.05 Oyun İndir

ps4-oyun-indir

PS4 5.05 Oyun İndir

Sonunda kırılması başarılan PS4 5.05 oyun indir ve oyna hizmetine uygun hale gelmiş bulunmaktadır. Eğer PS4 kullanıcısı iseniz, oyun indirmek ve oynayabilmek için öncelikle konsolunuzun 5.05 versiyonu olmasını sağlamalısınız. Konsolunuz 5.05 değil ise biz sizlere her tür desteği sağlıyoruz ve önce konsolunuzun 5.05 yükseltmesini yaptıktan sonrada PS4 5.05 kırma işlemini yapıyoruz.

Artık sizde ayarlar menünüze gelen “debug “ sekmesinden rahatlıkla oyun indirme ve yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. PS4 5.05 oyun indir işlemi için kaliteli firma olarak sizlere her tür desteği sağlıyoruz. 2 yıla kadar garanti imkânı sağlayan tek Playstation servisi olarak hizmet veren firmamızdan 7 gün 24 saat Türkiye’nin her yerinden yararlanabilirsiniz.

Sitemizi günün her anı ziyaret edebilir ve PlayStation ile ilgili her tür dosyaya erişebilirsiniz. PS4 5.05 oyun indir noktasında da yine 7/24 hizmet sağlayan ekibimiz sizlere her konuda yardımcı olmaktadır. Müşteri destek ekibimizi arayarak bizlerden ücret ve diğer merak ettiğiniz tüm Playstation servisi konusundaki detayları öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir