PS4 5.05 Oyun Listesi

ps4-oyun-listesi

PS4 5.05 Oyun Listesi

PS4 güncellemeleri Playstation servisi olan firmamız tarafından gerçekleştirilirken, kırma ve yükleme gibi birçok hizmetleri de sunmaktayız. PS4 5.05 kırma işleminin ardından dilerseniz PS4 5.05 oyun listesi içerisinden istediğiniz oyunları seçerek yükletebilirsiniz. Müşterilerimize 7 gün 24 saat destek verdiğimiz gibi tüm Türkiye’den ücretsiz kargo servimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

PS4 5.05 oyun listesi içerisinden siz istediğinizi seçerken biz de ücretsiz arıza tespitiyle cihazınızda her hangi bir sorun var mı yok onu görebiliriz. Sizler için 2 yıla kadar garanti servis hizmetimiz sayesinde cihazlarınızı garanti kapsamına koyarken, uzman ekiplerimiz tarafından kaliteli bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Cihazınızda her hangi bir sorun var ise kısa süre içerisinde onarıyor ve güvenli bir şekilde ücretsiz kargo ile adresinize gönderiyoruz.

6 yıldan fazla tüm Türkiye’de hizmet veren profesyonel ekibimiz Avrupa standartlarında kaliteli hizmet sunarken, PS4 5.05 oyun listesi içerisinden dilediğiniz oyunları seçerek bizlere bildirmeniz yeterlidir. Fiyat ve hizmet detaylarını öğrenmek isterseniz müşteri hizmetlerimizi istediğiniz zaman arayarak sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir