PS4 Güncellemesi Nasıl Yapılır?

ps4-guncellemesi-nasil-yapilir

PS4 Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Dünya genelinde en çok kullanım yüzdesine sahip olan ve herkes tarafından beğenilen PS4 güncellemesi nasıl yapılır ve yaparken nelere dikkat edilmelidir, bu yazımızda bundan bahsedeceğiz. Öncelikle PlayStation4 yazılım güncellemesini yapabilmeniz için PSN ( PlayStation Network) üyeliğiniz bulunmalıdır. Üyelik sorununu hallettikten sonra cihazınızın bir internete bağlı olmasını sağlamalısınız.

Bu iki önemli işlem halledildikten sonra artık PS4 güncellemesi nasıl yapılır kısmına geçebiliriz. PS4 üzerinden PSN hesabınıza giriş yapınız ve karşınıza çıkan menüden ayarlar butonuna tıklayınız. Sonrasında ayarlar bölümünün içerisinde yer alan Sistem Yazılımı Güncelleme kısmına tıklayınız. Eğer bu konu hakkında bilginiz yok ise cihazınıza zarar vermemek adına bu işlemi bizlere bırakabilir, ücretsiz kargo hizmetimiz ve 2 yıla kadar garanti servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bu işlemin ardından artık PS4 güncellemesi nasıl yapılır sorunuza cevap bulurken, uzman ekibimiz tarafından kaliteli bir şekilde başlatılmış olmaktadır. Bundan sonra dikkat etmeniz gereken en önemli şey cihazınızın kapatılmaması ve internet bağlantısının kesilmemesi olmaktadır. Ekibimize 7 gün 24 saat ulaşabilir, Playstation servisi hakkında detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir