PS4 Kırma

ps4-kirma

PS4 Kırma

PS4 severlerin dört gözle beklediği ve çok merak ettiği PS4 kırma işlemi siz değerli müşterilerimize özel uygun fiyata yüksek kalitede hizmet veriyoruz. PS4 cihaz kullanıcıları kırma işlemi için internetten korsan ürünleri denerken cihazların ömürlerini azaltmaktadır. Bu noktada uzman ekiplerimiz Avrupa standartlarında olan servis hizmeti sunarken, 2 yıla kadar garanti servis desteği dahi sunmaktadır.

Playstation servisi olarak PS4 kırma işlemi için gerekli bilgileri verirken, cihazınızın Network (PSN) üyeliğiniz bulunması gerektiğini hatırlatalım. Eğer üyeliğiniz yok ise kendi başınıza yapamazsınız. Bu yüzden mutlaka uzmandan yardım almanız sizler için de daha sağlıklı olacaktır. Playstation servisi olarak 6 yıldan fazla deneyimli ekibimizle hizmet sunarken, siz değerli müşterilerimize özel ücretsiz kargo hizmetimizle cihazlarınızı tüm Türkiye’den alıyoruz. Aynı şekilde güvenli ve ücretsiz kargo ile adreslerinize gönderiyoruz.

PS4 kırma işlemi gerçekleşen cihazlarda rahatlıkla oyunları internetten dahi yükleyebileceğiniz gibi virüslü oyunlardan uzak durmanız önemlidir. Aksi halde cihazınız zarar görebileceği gibi bu durumda onarımlar daha pahalıya mâl olacaktır. Bunun için kırma işlemlerinde uzmandan destek almanız daha iyi olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir