8002f1f9 PS3

8002f1f9-ps3

8002f1f9 PS3

Güncelleme hatalarından bir tanesi olan 8002f1f9 PS3 cihazlarında en sık görülen güncelleme hatalarından bir tanesidir. Cihazlarınız genelde hasar ve darbe almanın yanı sıra güncelleme yaparken de bu hata ile karşılaşabilmektedir. Bu gibi durumlarda güncelleme sırasında internet kesintisinin de etkisi olduğu gibi farklı yazılım ile güncellemek de sorun çıkartabilir.

8002f1f9 PS3 hatası yüzünden Wireless sorunu yaşarken kol ve cihaz arasında da bağlantı sorunu meydana gelmektedir. Bu da kolların düzgün çalışmamasını ve eğlencenizin bozulmasına neden olacaktır. Bağlantı kopukluğu güncelleme sonrası gerçekleşirken birçok kişinin şikâyeti Joystick kullanabilse bile sarı ışık, kendi kendisine kapanma, şarj olmama, donma ve daha birçok sorunlar meydana gelmektedir.

Hataların düzelmesi, arızaların onarılması ve sorunların bir daha oluşmaması için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 2 yıla kadar garanti sağladığımız gibi 8002f1f9 PS3 hatasını kısa sürede Avrupa standartlarında onarıyoruz. Uzman ekiplerimiz sektörde 6 yıldan fazla Playstation servisi ile hizmet vermektedir. Fiyat ve hata hakkında detaylı bilgi almak için bizlerle istediğiniz zaman ulaşabilir, tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir