ce-34788-0 PS4 hata kodu

ce-34788-0-PS4-Hata-Kodu1

ce-34788-0 PS4 hata kodu

PS4 cihazlarının güncellemelerinde aldığı hatalardan bir tanesi olan ce-34788-0 PS4 hata kodu, güncellemenin yanlış ya da eksik yüklenmesinden dolayı gerçekleşebilmektedir. Güncelleme dosyasını sorunsuz bir şekilde yüklemek için güvenli mod üzerinden yapmanız gerekirken, eğer hala aynı hatayı alıyorsanız uzmanlardan teknik destek almanızda yarar var. Aksi halde daha farklı sorunlara neden olabilecektir.

ce-34788-0 PS4 hata kodu hatasını alıyorsanız indirdiğiniz güncelleme dosyasını kullanamayacağınıza dair uyarı verecektir. Bunun nedeni belirttiğimiz gibi güncelleme dosyasının düzgün inmediğinden dolayıdır. İnternet kesintisi yaşamadıysanız Wireless bağlantınızda problem olabilir. Çeşitli teknik sorunlardan dolayı gerçekleşebilen bu hata için mutlaka uzman kişilerden destek almanızda yarar var. Firmamız bu konuda 2 yıla kadar garantili servis imkânı sunarken, ücretsiz kargo hizmeti ile Türkiye’nin her noktasına hizmet vermektedir.

Firmamız ce-34788-0 PS4 hata kodu ile kolayca başa çıkarken, 6 yıldan fazla tecrübeli uzman ekiplerimiz kısa sürede onarıp güvenle adresinize teslim etmektedir. Sitemizde diğer hizmetlerimizi ve irtibat bilgilerimizi görebilir, merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir