Dualshock 4 Bağlantı Kopuyor

Dualshock-4-Bağlantı-Kopuyor1

Dualshock 4 Bağlantı Kopuyor

Dualshock 4 bağlantı kopuyor hatası, Playstation kullanıcılarının sıklıkla yaşadığı sorunlardan bir tanesidir. Cihazın fazla ısınması, Wireless kopması, yanlış güncelleme ve sürümün eski olması gibi nedenler bu tür sorunları beraberinde getirmektedir. Bazı durumlarda cihazı aç kapat yapıldığında durum çözülse de aslında kalıcı çözüm üretmek cihazın zarar görmesini de engelleyecektir. Bu durumda ücretsiz arıza tespiti yapan firmamızdan uygun fiyata kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Cihazınızın Dualshock 4 bağlantı kopuyor sorunu için firmamız uzman ekibi sayesinde kısa sürede kalıcı onarım ile hizmet sunarken, 2 yıla kadar garanti dahi sağlamaktadır. Türkiye’nin her noktasına ücretsiz kargo desteği ile hizmet veren firmamız sayesinde cihazınız emin ellerde olurken eğlenceniz yarım kalmayacaktır.

Dualshock 4 bağlantı kopuyor hatasının çözümünü kısa sürede uzman ekiplerimiz onarırken, 7 gün 24 saat dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi Playstation servisi olarak 6 yıldan fazla hizmet veriyor, tüm Türkiye’ye kargo ücreti olmadan servis sağlıyoruz. Bu onarımların yanı sıra cihazlarınızda kırma ve oyun yükleme gibi hizmetleri de sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir