Dualshock 4 Işık Yanmıyor

Dualshock-4-Işık-Yanmıyor1

Dualshock 4 Işık Yanmıyor

Dualshock 4 ışık yanmıyor durumu, yalnızca PS4 kullanıcılarının değil, PS3 kullanıcılarının da başına gelen sorunlardan bir tanesidir. Cihaza bağlanan kol şarjda dahi olsa ışığı yanmazken, bazı durumlarda ilk birkaç saniye yanıyor ve ardından gelmemek suretiyle kapanıyor. Tabi bu durum kullanıcıları ayrıca üzerken, eğlencelerinin yarım kalmasına neden olmaktadır.

Dualshock 4 ışık yanmıyor sorunu ayrıca kolların düşme ve çarpma gibi darbe alması sonucu yaşanılan sorunlardan da meydana gelebilmektedir. Bunun haricinde farklı teknik nedenlerden ötürü de oluşabilmektedir. Bu tür teknik arızalar için mutlaka uzman yardımı almanız gerekiyor. Aksi halde fazlasıyla zarar girebileceğiniz gibi bilmeyen kişilere yaptırmanız durumunda cihazınız daha fazla zarar görebilir.

Bu konuda siz değerli müşterilerimize özel Dualshock 4 ışık yanmıyor sorununu hızlı ve kaliteli çözümler ile 24 saat içerisinde sorunu çözüyor ve adresinize güvenle teslim ediyoruz. Tüm Türkiye’ye 6 yıldan fazladır hizmet veren kaliteli firmamız ücretsiz kargo hizmeti sayesinde sorunsuz bir şekilde hizmet almanızı da sağlamaktadır. Detaylarını sitemizden ya da destek ekibimizden öğrenebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir