Kontrol Cihazını Kullanmak İçin PS Düğmesine Basın

Kontrol-Cihazini-Kullanmak-İcin-PS-Dugmesine-Basin1

Kontrol Cihazını Kullanmak İçin PS Düğmesine Basın

PS4 oyun severler çok iyi bilirler ki, eğer bir kontrol cihazını ilk kez kullanıyorsanız cihazı PS4 sisteminize eşlemeniz gerekmektedir. Kontrol cihazını kullanmak için PS düğmesine basın ve bu işlemin ardından bir tane kullanıcı seçin. Aksi halde senkron dahi olmayacağı gibi bağlantı kuramayabilirsiniz. Bu durumda kol bozuk diye düşünmeyin.

Playstation sisteminde aynı anda en fazla 4 tane cihaz tanımlanabilmektedir. Siz cihazı PS düğmesine basarak eşledikten sonra ışıklı çubuk kullanıcıya hangi renk atanmışsa o renkte yanmaktadır. Kontrol cihazını kullanmak için PS düğmesine basın, çünkü size atanacak olan renk sizin PS düğmesine basma sıranıza bağlı olmaktadır.

Kontrol cihazını kullanmak için PS düğmesine basın, eğer ilk olarak siz basarsanız mavi renk, ikinci olarak basarsanız kırmızı renk, üçüncü olarak basarsanız yeşil ve son olarak da pembe renk atanmaktadır. Şayet PS düğmesine bastığınız halde cihaz kolu görmüyor ise bu durumda kolda ya da cihazda problem olabilir. Ücretsiz arıza tespitimizden ve diğer hizmetlerimizden yararlanmak için bizleri istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir