Playstation Destek

playstation-destek

Playstation Destek

Dünyanın en çok oynanan oyun konsolu Sony markasının Playstation ürünleri, kaliteli ve yüksek performansı ile göz doldurmaktadır. Yüksek çözünürlükte oyunları oynama imkânı sunarken, çevrimiçi oyunları da oynayarak dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar ile birlikte oyunları oynayabilirsiniz. Playstation destek konusunda da aynı kaliteyi gösterirken, resmi sitesinden yetkililere ulaşarak PS3 ve PS4 cihazlarınızda görülen arıza ya da sorunlar olduğundan bildirebilirsiniz.

Destek ekibi çözüm üreterek anında sizlere uzaktan hizmet verecek ya da en yakın bayisine yönlendirecektir. Playstation destek ekibi 7 gün 24 saat hizmet verirken, müşteri hizmetlerine bu konuda ister elektronik yol ile isterseniz de arayarak ulaşabilirsiniz. Dünyanın neresinden olursanız olun destek ekibi sizlere yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük Playstation destek ekibi olarak firmamız 6 yıldan fazladır kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir. Avrupa standartlarında yaptığı onarımların yanı sıra 2 yıla kadar garantili servis hizmeti dahi sunmaktadır. Sitemize giriş yaparak bütün hizmetlerimizi görebilir, irtibat bilgilerimize ulaşabilir ve merak ettiğiniz konuları sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir