PS4 5.05 Güncelleme

PS4-5.05-Guncelleme1

PS4 5.05 Güncelleme

Playstation cihazların daha iyi çalışması ve güvenlik açıkların güçlenmesi için Sony firması güncelleme getirmektedir. PS4 5.05 güncelleme gelmesi sayesinde bu hizmetlerde en iyi performansı yakalarken, özellikle online oyunlarda avantaj sağlamaktadır. Hile kullanan oyunculardan korunacağınız gibi yüksek performans ile oyunları oynayabileceksiniz. Her ne kadar sistem güvenliği üzerine güncelleme olsa da, kullanıcıların beklediği diğer yenilikler ise başka güncellemede geleceği belirtildi.

PS4 5.05 güncelleme işlemini yaparken mutlaka uzmanlardan destek almayı unutmayın. Cihazınıza güncelleme işlemi yaparken internetin kesilmediğine, doğru dosyayı indirdiğinize ve bu konu hakkında bilgi sahibi olduğunuza emin olun. Aksi halde güncelleme ücretine ek masraf olarak farklı arızalar da meydana gelecektir. Güncelleme yapmadığınız zaman ise online oyunları oynayamaz ve PS Store mağazasına giriş yapamazsınız.

PS4 5.05 güncelleme hizmetinin yanı sıra sitemizde göreceğiniz onlarca Playstation servisi sunuyoruz. Cihazlarınız emin ve uzman ellerde olurken, oyun yükleme ve kırma gibi işlemleri de ucuz fiyata yapabilmekteyiz. İrtibat bilgilerimizden bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilir, merak ettiğiniz bilgileri öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir