PS4 Açılmıyor

PS4-Acilmiyor1

PS4 Açılmıyor

PS3 ve PS4 kullanıcıların en büyük sorunlarından bir tanesi siyah ekran yani PS4 açılmıyor sorunu, birçok nedenlerden dolayı oluşabilmektedir. Cihazın sürümü eski olabilir, güncellemesi yanlış olabilir, hasar almış ya da bağlantı kopukluğu yaşıyor olabilir. Fiziksel ve yazılımsal hataların çözümü için mutlaka uzmanlardan destek almanız, cihazınız ve sizin için de iyi olacaktır.

PS4 açılmıyor ise ve özellikle giriş kısmında kalıyor ise cihazın sürümünü güncellemek ve diğer bağlantı sorunları olup olmadığı görülmesi gerekmektedir. Bu konuda ücretsiz arıza tespiti yapan firmamızdan kaliteli ve sorunsuz bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Bununla beraber ücretsiz kargo hizmetimiz sayesinde Türkiye’nin her bölgesinden cihazlarınızı gönderebilir, uzman destek alabilir ve cihazınızı 2 yıla kadar garanti kapsamına dahi alabilirsiniz.

Türkiye’nin en uzun Playstation servisi konusunda garanti sunan firmamız ile PS4 açılmıyor sorununu çözebilirsiniz. Servislerimiz sektöründe Türkiye’nin en iyisi olurken, 6 yıldan fazla uzman ekiplerimiz ile Türkiye’nin her bölgesine kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. Servislerimiz hakkında ister sitemizden isterseniz de destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir