PS4 ce-34788-0 Hatası

PS4-ce-34788-0-Hatasi1

PS4 ce-34788-0 Hatası

Son zamanlarda PS4 cihazları Sony tarafından güvenlik anlamda gelişmesi için güncellemelere giderken bazı kullanıcılar çeşitli hatalar ile karşılaşmaktadır. Bu hatalardan bir tanesi de PS4 ce-34788-0 hatası olmaktadır. Güncelleme dosyası kullanılamaz hale gelip online inen bu dosyanın doğru ve tam olup olmadığı sorulmaktadır. Bu hatanın ayıklanması ve düzelmesi risksiz bir şekilde sadece uzmanların yapabildiğini hatırlatalım.

Güncelleme yapılmayan PS4 cihazlarında performans düşüşü ve online oyunlarda verim daha az hale gelmektedir. PS4 ce-34788-0 hatası konusunda deneyimli ekiplerden destek almak isterseniz firmamız sektöründe 6 yıldır lider konumadır. Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli ve garantili onarım hizmetlerin yanı sıra ücretsiz kargo ve ücretsiz arıza tespiti hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca firmamızda Playstation servisi hizmetini alırsanız cihazınız 2 yıla kadar garantili kapsamına girecektir.

PS4 ce-34788-0 hatası firmamızda kısa sürede etkili bir şekilde onarılırken, cihazınız emin ve güven ellerde olduğunu unutmayın. Sitemiz üzerinden irtibat bilgilerimize ulaşabilir, 7 gün 24 saat bizleri arayarak Playstation servisi konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir