PS4 Güvenli Mod Sorunu

ps4-guvenli-mod-sorunu1

PS4 Güvenli Mod Sorunu

Playstation cihazları güncelleme yapabilmek için güvenli moda ihtiyaç duyar. Bu sayede güvenle güncelleme dosyası yüklenirken, dosyayı düzgün ve doğru bir şekilde indirip indirmediğiniz emin olmalısınız. PS4 güvenli mod sorunu kullanıcıların başına sıklıkla gelen sorunlardan bir tanesidir. Güvenli moda giriş için öncelikle cihazı kapatmanız gerekiyor. Aksi halde güvenli moda giriş gerçekleşmemektedir.

Daha sonra açarken güç düğmesine bir sefer değil, uzunca basılı tutmanız gerekiyor. İlk saniyelerde bip sesi duyacak ve ilk bip sesinden 7 saniye ardından ikinci bip sesi gelecektir. İkinci bip sesinden sonra parmağınızı düğmeden çekin. Bu şekilde güvenli moda girmiş ve güncellemeyi yapmış olacaksınız. Ancak PS4 güvenli mod sorunu yüzünden bu uygulamaları yapsanız da gerçekleşmeyecektir. Bununla beraber bu sorunun oluşması ayrıca donanımsal olabilmektedir.

PS4 güvenli mod sorunu çözümü için uzmanlardan destek almanızda yarar var. Firmamız müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet verirken, bütün Playstation arızalarını giderebilmektedir. Sitemizde göreceğiniz üzere irtibat bilgilerimiz ve verdiğimiz hizmetler er almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir