PS4 Kol Kapanıyor

PS4 Kol Kapanıyor

 

Bildiğiniz üzere PS4 cihazlarında kablosuz bir şekilde kollar ile uzaktan oynayabiliyorsunuz. Kaliteli oyun konsolu olan Playstation bu ayrıcalığı kullanıcılar için sunarken, online oyunlarda daha güvenli oynayabilmeleri için çeşitli güncelleme yapmaktadır. Yanlış yapılan güncellemelerden dolayı cihazda çeşitli arızalar meydana gelirken bunlardan bir tanesi de PS4 kol kapanıyor hatasıdır. Kolun birden kapanması şarjdan ve porttan dolayı değilse mutlaka uzmandan destek almayı unutmayın.

6 yıldan fazladır hizmet veren firmamız PS4 kol kapanıyor sorununuza çare olurken, uzman ekiplerimiz Avrupa standartlarında onarım sağlamaktadır. Firmamızdan alacağınız Playstation servisi sayesinde 2 yıla kadar garanti kapsamına giriyorsunuz. Bu sayede cihazlarınız 2 yıl boyunca güvencemiz altında olurken, Türkiye’nin neresinde olursanız olun ücretsiz kargomuz sayesinde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

PS4 kol kapanıyor sorunu çözmek için mutlaka uzmandan destek almanız daha sağlıklı olacaktır. Fazla masraflardan kurtulacağınız gibi risksiz bir şekilde kol ve cihazınızı tamir edebilir, bakımını yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük Playstation servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir