PS4 Kol Sarı Işık Yanıp Sönüyor

PS4-Kol-Sari-isik-Yanip-Sonuyor2

PS4 Kol Sarı Işık Yanıp Sönüyor

PS4 kol sarı ışık yanıp sönüyor sorunu PS4 kullanıcıların zaman zaman yaşadığı basit sorunlardan bir tanesidir. Her ne kadar basit gibi görünse de onarırken bilginiz yok ise daha fazla zarar vermemek adına uzmanından destek almanız daha sağlıklı olacaktır. Sarı ışığın yanıp sönmesi eşleşmesini engellerken, cihazın kolu görmemesini sağlamaktadır. Bunun sebepleri arasında cihazın güncellenmesi ve kolun batarya ile Wireless sorunu olmasından olabilir.

Bu konuda ücretsiz arıza tespiti sunan firmamız sayesinde PS4 kol sarı ışık yanıp sönüyor hatasının sorun ve çözümüne kısa sürede erişebilirsiniz. Firmamıza Türkiye’nin tüm şehrinden ücretsiz kargo ile cihazlarınızı ve kollarınızı gönderebilirken, uygun fiyata kaliteli hizmet alabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz 6 yıldan fazla tecrübeli olduğu gibi Türkiye’nin bir numaralı Playstation servisidir.

PS4 kol sarı ışık yanıp sönüyor hatasını hızlı ve güvenli bir şekilde firmamızdan destek alarak onarılmasını sağlayabilir, eğlencenizin yarım kalmasını önleyebilirsiniz. Bu konuda her ne kadar reset atılarak düzeliyor denilse de en iyi hizmeti garantili bir şekilde bizden alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir