PS4 Kolu Sola Çekiyor

PS4-kolu-sola-cekiyor2

PS4 Kolu Sola Çekiyor

Üstün teknoloji ürünlerinden bir tanesi olan Playstation markası Sony, insanların eğlenceli vakitler geçirebilmesi oyun konsolu üretmiştir. Ancak bütün firmalarda olduğu gibi Playstation cihazlarında da çeşitli sorun ve arızalar meydana gelmektedir. Bunlardan bir tanesi PS4 kolu sola çekiyor sorunu olurken, kolların hiç çalışmaması, sarı ışık hatası gibi birçok sorunlar meydana gelebilmektedir.

PS4 kolu sola çekiyor ise bunun sebebi Joystick çubuklarında, Wireless bağlantısında ya da aldığı hasarlardan dolayı içten sorun yaşatabilmektedir. Bu sorun ile karşılaşanlar oyun oynarken ekranın ya da karakterlerin kendi kendisine sola doğru gittiğini görecektir. Bu durumda kolları resetleyerek düzeltmeye çalışabilirsiniz. Bir diğer yöntem ise uzmanlardan destek almak.

PS4 kolu sola çekiyor sorununu Avrupa standartlarında onaran ekibimiz, 6 yıldan fazla Playstation servisi sunmaktadır. 2 yıla kadar garanti servis hizmeti sunan firmamız sayesinde cihazlarınız tekrar garanti kapsamına girerken, Playstation kollarında yaşanan her türlü aksaklıkları ve arızaları anında onarabilmekteyiz. Firmamıza dilediğiniz zaman ulaşabilir ve merak ettiğiniz tüm detayları rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir