PS4 Kolu Şarj Olmuyor

ps4-kolu-sarz-olmuyor

PS4 Kolu Şarj Olmuyor

Playstation cihazlarında en çok arızalanan nesnelerden bir tanesi koldur. En çok kullanılan nesne olduğu gibi bakımsız ve temiz olmayan tüm kollar daha hızlı yıpranmakta, aşınmak ve bozulmaktadır. Kablosuz PS4 kollarında en çok şarj olmama sorunu bulunuyor. PS4 kolu şarj olmuyor sorunu bazen şarj kablosunda bazen de portta bulunan hatadan dolayı da meydana gelebilir. Bunları kendinizde gözlemleyerek görebilirsiniz. Bunun haricinde donanımsal arızaları bilginiz yok ise mutlaka uzmandan destek almanızda yarar var.

Şarj kablosu değişimi sonrasında düzelmesi ihtimal olan PS4 kolu şarj olmuyor sorununda sarı ışık gelip gidiyor ise mutlaka çözüm yollarını tek tek denemelisiniz. Eğer kolun içerisinde bağlantı kopmasından dolayı kaynaklanmıyor ise şarj kablosunu ya da port girişini değiştirmeyi deneyin. Eğer kolun içerisinde donanımsal bir arıza yaşanmış ise firmamızdan destek alabilirsiniz.

PS4 kolu şarj olmuyor sorununu kısa sürede onarabilecek uzman kadromuz 6 yıldan fazladır Playstation servisi hizmeti vermektedir. Firmamızda kol arızalarının yanı sıra onlarca farklı arıza türlerine karşı kesin garantili çözümler bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir