PS4 Versiyon

ps4-versiyon

PS4 Versiyon

Sony tarafından güncel versiyonları gelişen PS4 ve PS3 cihazlarının performansları yükselirken, güvenlik konusunda da iyileştirmelere gidilmektedir. PS4 versiyon sürümleri güncelleme sonrası değişse de kullanıcılar için avantaj sağlamaktadır. Özellikle çevrimiçi oyunlarda performans iyileştiren versiyon sayesinde diğer oyuncularla beraber sorunsuz ve kasıntısız bir şekilde oynayabilmeniz mümkündür.

Ancak PS4 versiyon yükseltirken mutlaka orijinal yazılımı kullanmanızı tavsiye ederiz. Aksi halde çeşitli güncelleme hataları ve arızaları ile karşılaşabilir, performans sıkıntısı çekebilirsiniz. Playstation servisi konusunda 6 yıldan fazladır hizmet veren kurumumuz sayesinde kısa sürede etkili bir şekilde bu hizmetten alabilmeniz mümkündür. Ayrıca 2 yıla kadar garantili şekilde yararlanırken, sitemizde göreceğiniz üzere onlarca Playstation sorunlarından kurtulabilirsiniz.

PS4 versiyon konusunda firmamız 7 gün 24 saat uzman ekibi ile hizmet verirken, Türkiye’nin her yerine hizmet veriyoruz. Ücretsiz kargomuz sayesinde cihazlarınızı merkezimize gönderebilir, ücretsiz arıza tespitinden ve garantili hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Her hangi bir sorunuz ve merak ettikleriniz olursa mutlaka sitemizdeki irtibat bilgilerini kullanmayı unutmayın. Müşteri hizmetlerimiz anında yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir