Sony Playstation 4 Yazılım Güncellemesi İndir

Sony-Playstation-4-Yazilim-Guncellemesi-İndir2

Sony Playstation 4 Yazılım Güncellemesi İndir

Sony markası Playstation 4 oyun severlerin oyun kalitesini ve güvenliklerini artırma adına ara ara yeni yazlım güncellemeleri yayınlamaktadır. Sizde Sony Playstation 4 yazılım güncellemesi indir ile sisteminizi bir üst sürüme güncelleyebilirsiniz. Bunlardan en sonuncusu 06.06.2019 tarihinde sistem yazılım güncellemesi olarak piyasaya sunuldu. Ancak güncelleme dosyasını indirirken ve kurarken dikkat etmeniz gereken şartlar bulunuyor. Buna örnek olarak güncelleme dosyalarını güvenli modda kurmanız daha sağlıklı olurken, bilginiz yoksa mutlaka uzmanında destek almayı ihmal etmeyiniz.

Playstation servis ekibi olarak Sony Playstation 4 yazılım güncellemesi indir ile sistem yazılımınızı 6.71 sürümüne güncellemekteyiz. Alanında profesyonel bir ekiple çalışan servisimiz her tür güncelleme işlemlerinizi oldukça hızlı ve uygun fiyatlar üzerinden gerçekleştirmektedir. 2 yıla kadar garantili hizmet sunan firmamızda ücretsiz kargo ve arıza tespitinden de yararlanabilirsiniz.

Sony Playstation 4 yazılım güncellemesi indir seçeneği ile web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve güncelleme işlemlerinize en hızlı bir şekilde çözüm bulabilirsiniz. Fiyat ve diğer hizmetlerimiz hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir