Bingöl Playstation Servis

bingöl-playstation-servisi

Bingöl Playstation Servis

PS3 ve PS4 cihazlarınızın teknik ve yazılım sorunlarında kapsamlı biçimde çözümler üretiyoruz. Uzman ekibimiz beklentilerinizi karşılayan sonuçlar vermektedir.

PS4 Arızaları İçin Çözüm

Playstation servis olarak en uygun fiyatlardan garantili şekilde hizmet vermekteyiz. Elinizdeki PS4 için mavi ışık arızası durumlarında ideal çözümler sunmaktayız. Ana kart üzerinde yer alan sorunlarda sorunun doğrudan çözümü için işlemler yürütüyoruz. Bu tür arızalarda genellikle lehim toplarının temas etmemesi sorunu vardır. Bazı hallerde de kopma durumu olabilir. Konsolu çalıştırdığınız zaman mavi ışık yanar ve söner. Lens arızaları durumunda ise oyun cdsi takıldıktan sonra okuma sesi geldiği halde oyun görüntüsü olmaz ve bozuk veri ibaresi görünür.   Bu gibi hallerde genellikle önce cd iyice temizlenir. Ancak temizlenirken doğru şekilde işlem yapılması gerekir.  Eğer hala daha temizlemeye rağmen okumuyorsa bu durumda okuyucu bozulması durumu olabilir. Lens değişimi yapılmaktadır.

PS4 playstation servis olarak HDMI arızalarında profesyonel çözümler üretmekteyiz.  Bu bölümün girişleri çok hassas olduğundan sık şekilde sorunla karşılaşılmaktadır. Çünkü kablo takıp çıkarmada bile bu arızalar olabilir. Örneğin kabloların ters takılması halinde kablo düzeltilmeli ve yeniden takılırken mutlaka çok özen gösterilmesi gerekir. Uzman ekibimiz sizlere kapsamlı şekilde doğru çözümler sunmaktadır.

Kaliteli Teknik Servis  Hizmetleri

Teknik tüm arıza ve playstation servis ihtiyaçlarında İstanbul ve Sakarya’daki telefonlarımıza ulaşabilir, sitemiz üzerinden incelemelerde bulunabilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti için titiz biçimde ekonomik ve garantili hizmetler sunmaktayız. Web üzerinden ulaşmak için https://www.ps4servisi.com ve telefonla ulaşmak için de İstanbul 0 212 278 02 70, Sakarya 0 532 305 62 82 bilgilerini kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir