İstanbul PS4 Tamiri

istanbul-ps4-tamiri

İstanbul PS4 Tamiri
İstanbul PS4 tamiri sayesinde dünyanın en gelişmiş oyun konsolu olarak kabul edilen PS4 cihazlarındaki sorunların kalıcı olarak çözümü mümkün olmaktadır. Öncelikle bu cihazların özellikleri incelendiğinde, son derece gelişmiş oldukları görülecektir. Bu durumun temel nedeni, oyun severlerin çok daha kaliteli bir oyun keyfi yaşaması içindir. Bu bağlamda yaşanan arızaların da bazen oldukça karmaşık olması ve bunlara mutlaka sadece profesyonel kişilerin müdahale etmesi zorunluluğu ortaya çıkabilir.
Servis olarak İstanbul PS4 tamiri hizmetini 6 ay garantili olarak vermekteyiz. Bunun yanında Türkiye’nin neresinde olursanız olun, cihazlarınızı ücretsiz olarak kargo ile bize gönderebilir ve tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. Cihazlarınız bize geldiğinde kol çalışmaması, mavi ışık hatası, yazılım kaynaklı performans düşüklüğü, CD okumama ve benzer türden sorunların nedenleri tespit edilmekte ve bunlar giderilmektedir.
İstanbul PS4 tamiri yapıldıktan sonra cihazlarınız üzerinde bir takım testler yapılmakta ve sorunun kesin olarak giderilmesi sağlanmaktadır. Böylece sorunun kalıcı olarak çözüldüğünden emin olunmaktadır. Daha fazla bilgi almak için bize iletişim kanallarımızdan rahatlıkla ulaşabilir ve aklınızdaki soruları sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir