PS4Tamiri.com

Hakkımızda

2009 yılında kurulan ve kurulduğu ilk günden bugüne başarılı bir firma olmayı hedefleyen ve bu yolda donanım ve deneyimleri ile hareket eden firmamız müşteri memnuniyetine önem veriyor. Ps4 bakım ve onarımlarını son gelişmelerden yararlanarak gerçekleştiriyoruz. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiler nedeni ile yazılımların da getirdiği bazı farklılıklar muhtemeldir. Personel eğitimine verdiğimiz önem ile gelişmeleri yakından takip edip cihazların veriminden hiçbir şey kaybetmemesini sağlıyor ve yeniden kullanılabilir olmasını destekliyoruz.

Firmamızdan hizmet alan şirketlerin donanım taleplerini iyi bir şekilde analiz ediyor ve uygun biçimli projeler hazırlayarak ağ sistemleri üzerine altyapı çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Tüm bunları ise son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yapıyoruz. Müşterilerimizin teknik danışmanı olarak da hizmet verdiğimiz bu alanda beklenilen sağlıklı çözümler sunarak aynı zamanda maliyetleri düşürmeyi amaç ediniyoruz.

Uygun fiyat politikamız müşteri memnuniyetini sağlayan bir başka konu olup firmamıza olan güven temelleri hem kaliteli hizmet hem de uygun fiyat politikası gerçekleşiyor. Firmamız bu iki konuyu birbirine entegre ederek yıllardır piyasadaki varlığını sürdürmüş olup hala da sürdürmeye devam etmektedir.