Playstation 3 Servisi

Playstation 3 Servisi
Playstation 3 Servisi

Playstation 3 servisi olarak, Sony’nin oyun konsolu olan ve son çıkandan bir önceki sürümü Playstation 3 cihazlarınızın bakımını yapıyoruz. Playstation cihazları farklı şekilde arızalar gösterebilirken, sorunla karşılaştıktan sonra yapmanız gereken en önemli şey güvenilir ve işini iyi bilen bir serviste tamir yaptırmanızdır.

Playstation 3, sonrasında bir 4. sürümü çıkmış olmasına rağmen hala oldukça yaygın bir kullanıma sahiptir. Sony’nin oldukça başarılı bir teknolojiyle ürettiği bu konsol, günümüzde de çok fazla kullanıcıyla yoluna devam etmektedir. Playstation oyun konsolları, aslında birer bilgisayar sayılabilir. Bunların normal bilgisayarlardan pek çok farklı özelliği olsa da benzer parçalara sahiptir. Elektronik bir aygıt olması sebebiyle çeşitli donanımlarından ya da yazılımsal olarak arızalar verebilir. Playstation 3 servisi olarak sık sık karşılaştığımız bazı arızalar şu şekildedir:

Playstation 3 Arıza Çeşitleri

  • PS3 kırmızı ışık hatası
  • PS3 sarı ışık hatası
  • PS3 görüntü gelmiyor hatası
  • PS3 CD okumuyor hatası
  • PS3 lens değişimi
  • PS3 kol tamiri
  • PS3 anakart tamiri
  • PS3 grafik kartı tamiri
  • PS3 HDD değişimi

Platstation 3 servisi üzerinden tamir işlemine ihtiyaç duyabileceğiniz farklı arızalarınız da mevcut olabilir. Listedeki hatalar ve burada yazılı olmayan her türlü Playstation 3 sorununuz için size yardımcı olmaya hazırız.

PS4 Teknik Servisi

Playstation 3 Tamir ve Onarım Nasıl Yapılır?

Playstation Servisi‘nde tamir ve onarım işlemi, donanımlı ekibimiz tarafından garantili ve en uygun fiyatlı şekilde yapılır. Bulunduğunuz ilde Plastation 3 tamiri için yeterli donanıma sahip bir servis olmayabilir. Ya da bu alanda hizmet veren herhangi bir işletme de olmayabilir. Cihazınızı alıp servis için başka bir şehre gitmenize gerek yoktur. PS4Tamiri.com olarak tüm Türkiye, hizmet alanımız içindedir. Cihazınızı evinizden kargoyla alarak tamirini yapıyoruz ve tüm sorunlarını gidererek tekrar evinize sorunsuz şekilde kargoluyoruz. Üstelik bu teslimat sürecinde sizden herhangi bir ek ücret talebimiz de olmuyor. Tüm kargo masrafları şirketimiz tarafından karşılanıyor.

Platstation 3 Servisi Ücretleri

Playstation cihazınızın arızasına göre tamir ve servis ücretleri farklılık gösterebilir. Örneğin anakart arızası daha maliyetli bir işlemken, kırmızı ışık hatasının giderilmesi daha az masraflıdır. Bu yüzden cihazınızın incelenmesi ve sorunlarının tespit edilmesinin ardından bir fiyat almanız mümkün olacaktır. Ancak şirketimiz tarafından her türlü arızanızı en özenli şekilde giderirken, sizden de en düşük sınırdan ücret talep edeceğimizden şüpheniz olmasın.