Playstation 3 Tamiri

Playstation 3 Tamiri
Playstation 3 Tamiri

Playstation 3 Tamiri, pek çok durumda gerekli hale gelebilir. Sony’nin çok tutulan oyun konsolu Playstation 3’ün farklı sebeplerden arızaları meydana gelmektedir. Tüm bu arızaların çözümleri mevcuttur. Playstation 3 tamiri için önce güvenilir bir servis bulmanız şarttır. Aksi bir durumda işi bilmeyen kişiler tarafından cihaza müdahale edilmesi, daha büyük sorunlara yol açabilir, hatta cihazı kullanılamaz hale getirebilir. Bu yüzden öncelikle işinde uzman bir ekiple çalışmak önemlidir.

Playstation 3 oyun konsollarında çok farklı arızalar meydana gelebilmektedir. Bunlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir;

  • PS3 kırmızı ışık hatası
  • PS3 sarı ışık hatası
  • PS3 kol tamiri
  • PS3 anakart tamiri
  • PS3 grafik kartı tamiri
  • PS3 HDD değişimi
  • PS3 görüntü gelmiyor hatası
  • PS3 CD okumuyor hatası
  • PS3 lens değişimi

Bu arızaların tamamının çözümü mevcuttur. Kimi servis hizmetiyle, kimi yedek parça ile bir şekilde çözülür. Ancak bu çözümleri sadece donanımlı ekibi bulunan bir servise yaptırmanız şarttır. Bunlar dışında da bir hatayla karşılaşmış olabilirsiniz. Ya da PS 3 kırdırma, PS3 oyun yükleme gibi hizmetler almak istiyor olabilirsiniz. Tüm bunları servisimizde özenli ve garantili şekilde halledebiliriz. Playstation 3 servisi olarak, cihazınızla ilgili işlem yaptırmak istediğiniz öncelikle bize danışmanızı öneririz.

Playstation 3 Tamiri Nasıl Yapılır?

Playstation 3’lerin tamiri için öncelikle cihazınızın servisimize ulaşması gerekmektedir. Hizmet alanımız tüm Türkiye olduğu için bu sizin için sorun olmamalıdır. Evinizden kargo ile konsolunuzu alarak servisimizde uzman ekibimizle inceledikten sonra sorunu tespit edip sizi bilgilendiriyoruz. Ardından onayınız dahilinde tamir işlemlerine başlıyoruz. Tüm süreçten sizi haberdar etmeyi ihmal etmiyoruz. Ardından cihazınızı tertemiz bir şekilde tamamen sorunsuz hale getiriyoruz ve tekrar kargo ile evinize kadar gönderiyoruz. Üstelik tüm bu sevkiyat sürecinde hiçbir şekilde ek ücret ödemenize gerek kalmıyor. Tüm kargo masrafları şirketimiz tarafından karşılanıyor.

Playstation 3 Tamiri Fiyatları

Playstation 3 tamiri işleminde fiyatlar arıza çeşidine göre farklılık gösterebilir. Bazı hatalarda ücret yüksek olurken bazılarında çok düşük olabilir. Bunun tespiti için cihazın  incelenmesi şarttır. Ancak şirket politikalarımız gereği müşteri memnuniyeti işimizi yaparken dikkate aldığımız en önemli kuraldır. Bu yüzden her zaman uygun fiyat garantisiyle tüm hizmetlerimizden faydalanmanızı sağlıyoruz.