PS4 Servisi

PS4 Servisi
PS4 Servisi

Ps4 servisi denilince insanların aklına sadece tamirat yapan yerler gelse de durum öyle değildir. Çünkü bu yerlerde tamirat haricinde Ps4 kullanıcıların benzer isteklerinin karşılanması adına farklı hizmetler verilmekte ve kullanıcılar oyun keyfini kesintisiz yaşama fırsatı bulmaktadır.

2013 yılında piyasaya sürülen ve insanlar tarafından kullanılmaya başlanan Ps4, insanların yoğun ilgisini çekmiş ve kısa süre içerisinde milyonlarca insan tarafından bu ürün alınmıştır. Bu durum ülkemizde de aynı şekilde geçerlidir. Bu aşamadan sonra ise kullanıcılar farklı nedenlerden dolayı ürünlerle ilgili sorun yaşadıklarında teknik servis devreye girmiş ve sorunun etkili bir şekilde çözümünü gerçekleştirmiştir.

Ps4 Arızaları

Ps4 kullanıcıları zaman içinde farklı sorunlarla karşılaşırken bunların önemli bir bölümünü arızalar oluşturmaktadır. Bütün elektronik cihazlarda olduğu gibi Ps4 ürünlerinde de arıza oluşması son derece doğaldır. Ps4 servisi tarafından bu arızalar etkin bir şekilde giderilmektedir. Böylece kullanıcılar, oyun keyfine kaldıkları yerden devam edebilme fırsatı yakalamaktadır.

Ps4 cihazlarında ve aksesuarlarında meydana gelen arızaların başında kol arızaları gelmektedir. Bunun haricinde meydana gelen arızaları CD okumama, HDMI soket girişinin çalışmaması, anakart hatası ve görüntünün ekrana verilmemesi şeklinde saymak mümkündür. Bu arızaların temel nedeni, darbeden kaynaklıdır. Fakat darbe dışındaki bilinmeyen sebepler de bu arızalardan bazılarına neden olabilir.

Playstation Tamiri

Ps4 Servisi Ne Yapar?

Ps4 servisi tarafından verilen hizmetlerin çok önemli bir bölümünü arızaların tamir edilmesi oluşturmaktadır. Alanında uzman olan teknik servis personeli, insanların yaşamış olduğu söz konusu sorunları etkin bir şekilde giderirler. Bunun haricinde ise yine kullanıcıların ihtiyaçları olan oyun yükleme, Ps4 kırdırma, yedek parça ve aksesuar ürünlerini temin etme gibi hizmetleri de verirler. Dolayısıyla da servislerin yaptıkları işlemlerin oldukça kapsamlı olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

PS4 Servis Fiyatları

Her arıza durumuna göre farklılık gösteren fiyatlar mevcuttur. Ancak her türlü arızanızın giderilme işlemi sırasında servisimizden kesinlikle ekstra ücretlerle karşılaşmaz, en uygun fiyat garantisiyle işlem yaptırırsınız. Kargo masraflarına kadar servisimiz tarafından karşılanır.